در حال حاضر امکان آموزش رایانه برای کمک به متخصصان در بسیاری از کارهای پیچیده وجود دارد. هوش مصنوعی با “یادگیری ماشینی” کاری را انجام می دهد که به صورت معمول با فرآیندهای فکری و یادگیری انسان انجام پذیر است. هوش مصنوعی مهارت ها را توسعه داده و پس از یادگیری – با تجربه مکرر- همانند انسان، الگوریتم های مورد نیاز برای انجام کار مورد نظر را تولید می کند.

هوش مصنوعی AIMed تا کنون بر روی بیش از شانزده هزار تصویر ماموگرافی برچشب گذاری شده توسط بهترین رادیولوژیست ها و بیش از شش هزار بیوپسی مثبت ارائه شده توسط منابع بالینی آموزش دیده است!

فناوری هوش مصنوعی AIMed  برای کمک به رادیولوژیست ها برای یافتن بهتر و زودتر سرطان های سینه، آموزش دیده است.

تکنولوژی های مشابه AIMed در حال حاضر برای افزایش دقت تشخیص سرطان سینه در بیش از 15 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان و هلند کمک می کنند. کارشناسان ما، هوش مصنوعی AIMed را هر روز با داده های بیشتر آموزش می دهند و ما انتظار داریم هوش مصنوعی AIMed در کار خود هر روز بهتر و بهتر شود.

هوش مصنوعی AIMed به عنوان یک سیستم پشتیبان از تصمیم گیری با استفاده از تکنولوژی یادگیری عمیق، به رادیولوژیست ها کمک می کند تا سرطان های بالقوه را سریعتر و در مراحل اولیه تشخیص دهند. این شبیه به این است که یک پزشک رادیولوژیست دیگر به عنوان چشم دوم در کنار پزشک، ماموگرافی شما را بررسی کند! از نظر فنی ثابت شده است که هوش مصنوعی AIMed دقت خواندن رادیولوژیست را افزایش می دهد.