هوش مصنوعی آی‌مد در واقع یک دستیار پزشک آموزش دیده است. هوش مصنوعی کاری را انجام می دهد که به صورت معمول با فرآیندهای فکری و یادگیری انسان انجام پذیر است. هوش مصنوعی پس از یادگیری همانند انسان، الگوریتم های مورد نیاز برای تشخیص را تولید می‌کند. 

 

هوش مصنوعی آی‌مد تا کنون بر روی بیش از شانزده هزار تصویر ماموگرافی برچشب گذاری شده توسط بهترین رادیولوژیست ها و بیش از شش هزار بیوپسی مثبت ارائه شده توسط منابع بالینی آموزش دیده است!

فناوری هوش مصنوعی آی‌مد  برای کمک به رادیولوژیست ها برای یافتن بهتر و زودتر سرطان های سینه، آموزش دیده است.

تکنولوژی های مشابه آی‌مد در حال حاضر برای افزایش دقت تشخیص سرطان سینه در بیش از 15 کشور از جمله ایالات متحده ، انگلستان ، فرانسه ، آلمان و هلند کمک می کنند. کارشناسان ما، هوش مصنوعی آی‌مد را هر روز با داده های بیشتر آموزش می دهند و ما انتظار داریم هوش مصنوعی AIMed در کار خود هر روز بهتر و بهتر شود.

هوش مصنوعی آی‌مد به عنوان یک سیستم پشتیبان از تصمیم گیری با استفاده از تکنولوژی یادگیری عمیق، به رادیولوژیست ها کمک می کند تا سرطان های بالقوه را سریعتر و در مراحل اولیه تشخیص دهند. این شبیه به این است که یک پزشک رادیولوژیست دیگر به عنوان چشم دوم در کنار پزشک، ماموگرافی شما را بررسی کند! از نظر فنی ثابت شده است که هوش مصنوعی آی‌مد دقت خواندن رادیولوژیست را افزایش می دهد.