برای پیوستن به AIMed باید بدانید که ما برای تحقق اهدافمان به اصول و ارزش­های زیر پایبند هستیم

  1. موفقیت ما در کار، یعنی موفقیت در تشخیص زودهنگام و مقابله با بیماری­ها و کمک به بشریت
  2. هدف ما وارد کردن فناوری هوش مصنوعی در پزشکی و بهبود زندگی مردم است و نمیخواهیم فعالیت­هایمان در رقابتی ناسالم با دیگران قرار گیرد.
  3. AIMed برای بهبود زندگی انسان ها ساخته شده است نه برای کسب سود، سود خود به خود می­آید.
  4. هدف ما فراهم ساختن محیطی که متخصصان و نخبگان با کار کردن در آن لذت نوآوری در فن­آوری را بچشند. از رسالت خود نسبت به جامعه آگاه باشند و در راه تحقق آن رسالت، از جان و دل بکوشند.
  5. هدف ما همراهی و توانمندسازی نخبگان از طریق آموزش ، مشارکت و تعیین اختیارات و توسعه مهارت های فردی است بطوریکه هرکس بتواند استعداد و شایستگی خود را بروز دهد.
  6. ما با استفاده از روش های نوآورانه برای درک نیازهای مشتریان و ارائه راه حل های بدیع ، روابط طولانی مدت با مشتریان داخلی و خارجی ایجاد می کنیم.
  7. ما از بهترین شیوه ها برای توسعه و تولید محصولات و خدمات با کیفیت بالا، بهبود مستمر سیستم مدیریت کیفیت ، شیوه های تجاری ، محصولات و خدمات استفاده می کنیم
  8. هدف ما موفقیت است و ملاک موفقیت نظر و رضایت مشتری است، چیزی که بتوان به آن مباهات کرد پس الزامات مقرر و قابل اجرای مشتری را برآورده یا فراتر می بریم.
  9. رعایت اخلاق حرفه ای و کاری مهم ترین اصول ماست و تحت هیچ شرایطی، قوانین مالکیت فکری، اخلاق حرفه ای و روحیه مشتری مداری را زیر پا نمیگذاریم
  10. فعالیت هایمان را در همه ی ابعاد در مسیر علمی و پیشرفت اعضایمان پیگیری میکنیم زیرا که معتقدیم پیشرفت ما به پیشرفت تیممان گره خورده است. اهل انحصار نیستیم و از اینکه افراد خلاق از طریق ما موفق شوند، خوشحال هم میشویم.

فرم همکاری